Apel o 1% podatku

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Apel o 1% podatku

Postprzez Fermin » sobota, 14 lutego 2015, 17:58

Drodzy Forumowicze!
Zwracam się do Was z wielką prośbą o przekazanie 1% podatku dla 9-letniej Aleksandry Matuszewskiej. Dziewczynka jest osobą niedowidzącą, ale dzięki bardzo kosztownej operacji - oczywiście nie refundowanej przez NFZ - może odzyskać wzrok. W ramach przygotowania do operacji Ola jeździ raz w miesiącu do kliniki na zabiegi laserem, których jednorazowy koszt wynosi ok. 1.500zł, a NFZ refunduje dwa takie zabiegi rocznie.
Wszystkich, którzy zechcieliby pomóc Oli bardzo proszę o przekazywanie 1% podatku na podane poniżej konto:
Fundacja "Zdążyć z pomocą" 01-685 Warszawa, ul. Łomiańska 5 , KRS 0000037904 z dopiskiem dla Aleksandry Matuszewskiej nr ewid. 13180 (bardzo proszę o podanie tego numeru, bo inaczej pieniądze trafią do fundacji, ale nie dla tego konkretnego dziecka)
Mam świadomość, że wiele osób prosi Was o wsparcie, ale mam nadzieję, że zechcecie pomóc Oli, za co w imieniu jej oraz jej mamy serdecznie dziękuję
Fermin
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Re: Apel o 1% podatku

Postprzez krysia59 » sobota, 14 lutego 2015, 18:32

Bardzo proszę aby Katerla podała dane na 1% dla Jej dziecka gdyż po latach odpisu na moje dziecko ze szkoły integracyjnej chciałabym wspomóc koleżankę
krysia59
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Johnson » sobota, 14 lutego 2015, 19:44

krysia59 napisał(a):Bardzo proszę aby Katerla podała dane na 1% dla Jej dziecka gdyż po latach odpisu na moje dziecko ze szkoły integracyjnej chciałabym wspomóc koleżankę

Chyba ona już tu nie bywa. Musisz poszukać innego kontaktu.
Johnson
VIP
VIP

Kim jestem ?: nieważne

Postprzez kzawislak » niedziela, 15 lutego 2015, 22:28

krysia59 napisał(a):Bardzo proszę aby Katerla podała dane na 1% dla Jej dziecka gdyż po latach odpisu na moje dziecko ze szkoły integracyjnej chciałabym wspomóc koleżankę

przypomnę dawny post:

katelra napisał(a):dziękuję za otwarcie tego tematu:)) moja córcia jest podopieczną Fundacji posiadającej status organizacji pożytku publicznego.. skoro powstał ten wątek pozwolę sobie zamieścić link

http://www.dzieciom.pl/4148

z prośbą o przekazanie swojego procenta:) Za pomoc serdecznie dziękujemy.
kzawislak

Postprzez agnieszka10 » wtorek, 17 lutego 2015, 00:14

Dziekuje wszystkim wspierającym mojego Andrzejka . Wasza pomoc jest bezcenna . Chłopak dalej walczy -www.andrzejszekiel.pl
agnieszka10
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Jestem fanem tego forum :)

Postprzez Foton » środa, 18 lutego 2015, 07:08

A ja proszę o wsparcie transplantacji...

Obrazek
Obrazek
Foton
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Powrót do INFORMACJA !!!!!!!!!!! WAŻNE !!!!!!!!